Mühendisler için Sayısal Yöntemler Yazılım ve Programlama Uygulamalarıyla

ISBN: 9789758431830
Dili : Türkçe
Sayfa Sayısı : 1026
Yayınevi : Literatür Yayıncılık
İlk Basım Yılı : 2003-01
650,00 TL (Kazancınız % 20)
520,00 TL
Bu kitabın dijital kopyasını 105 TL'ye kiralayın, %84 tasarruf edin! Şimdi Kirala!

Mühendisler için Sayısal Yöntemler′in dördüncü baskısı sayısal yöntemlerin yenilikçi ve kullanılabilir bir sunumudur. Bu kitap, en iyi ders kitabı dalında Amerikan Mühendislik Eğitimi Birliği tarafından verilen Meriam-Wiley ödülünü kazanmıştır. Bilgisayarlar,sayısal çözümleme amacıyla bir araç olarak gittikçe artan şekilde kullanıldığı için şevkle hazırlanan ve beklenen bu düzeltilmiş baskı, yoğun bilgisayar alıştırmaları içermektedir. Bu baskı temel yazılım paket programları ve kütüphaneler hakkında altbölümler ve 150′den fazla yeni problem içermektedir.

Temel Özellikleri

Optimizasyon ve diferansiyel eşiklikleri de içeren geniş kapsamlı sayısal yöntemler.

MATLAB, Excel ve IMSL de dahil olmak üzere yazılım paket programları ve kütüphanelerin çoğu hakkında genel bilgileri ve sayısal yöntemler için kalıp programları içeren yoğun bilgisayar alıştırmaları.

600′den fazla problem;çoğu örneğin biyomühendislik gibi heyecan verici yeni alanlardan olmak üzere gerçek mühendislik uygulamalarından seçilmiş 150′den fazla yeni ilginç ve zor problem.

Bütün mühendislik disiplinlerini kapsayan mükemmel örnekler ve özel incelemeler; böylece bu kitabı kullanan öğrenciler öğrendikleri yeni bilgileri seçtikleri alanlara uygulayabilecektir.

Mükemmel bir kaynak olarak MATLAB ile Çalışma adlı yararlı ve ayrı ek.

Dili : Türkçe
Sayfa Sayısı : 1026
Yayınevi : Literatür Yayıncılık
İlk Basım Yılı : 2003-01
Bunu Alanlar Şunları da Aldılar