Moda Tasarımının Temelleri 2.Basım

ISBN: 9789750406478
Dili : Türkçe
Sayfa Sayısı : 208
Yayınevi : Literatür Yayıncılık
Basım Yılı : Eylül 2013
275,00 TL (Kazancınız % 35)
178,75 TL
Bu kitabın dijital kopyasını 90 TL'ye kiralayın, %67 tasarruf edin! Şimdi Kirala!

Moda Tasarımının Temelleri adlı kitap, bir giysinin üç boyutlu olarak gerçekleştirilmesini ve moda tasarımının ana öğelerini moda araştırması, tasarım, kumaş ve kumaş teknikleri, yapı ve bir koleksiyonun nasıl geliştirileceği konularını öne çıkararak ele almaktadır. Kitap, moda tasarımının ana öğelerine ve yöntemlerine bir giriş sunar.

Kitap, araştırmadan tasarıma, makinelerden yapı yöntemlerine kadar birçok temel konuyu incelemektedir. Richard Soger ve Jenny Udale aynı zamanda bir koleksiyonun nasıl oluşturulduğunu, koleksiyonun kim için hazırlandığını ve kime pazarlandığını da tartışmaktalar.

Kitapta yer alan Alexander McQueen, Vivienne Westwood, Leigh Bowery, Hüseyin Çağlayan ve Peter Jensen gibi uluslararası başarılar elde etmiş tasarımcıların çalışmalarıyla ilgili bölümler; John-Gabriel Harrison, Richard Gray, Michele Manz, Boudicca, Winni Lok’la yapılmış röportajlar; mercek altına alınan temel konular sayesinde, teknikleri ve kuramsal bilgileri gerçekleştirip uygulamaya koymanın ipuçlarını vermektedir.

Dili : Türkçe
Sayfa Sayısı : 208
Yayınevi : Literatür Yayıncılık
Basım Yılı : Eylül 2013
Bunu Alanlar Şunları da Aldılar