Jack Welch ve General Electric'in Yolu 5. Basım (Karton Kapak)

ISBN: 9789758431151
Yayınevi : Literatür Yayıncılık
Dili : Türkçe
48,00 TL

Efsanevi CEO′nun Yönetim Anlayışı ve Liderlik Sırları 

Bu kitap, Jack Welch′i şaşırtıcı başarısına taşıyan stratejileri ve sırları açıklıyor.  Deneyimli uluslararası işletme gazetecisi Robert Slater, Jack Welch′e saygınlık kazandıran şeylerin parlak bir portresini çiziyor.

Jack Welch misyonu olan bir CEO. Başarının doruğuna ulaşmış olmasına rağmen, o kafesi sallamayı sürdürüyor ve General Electric küresel rakiplerinin gıpta ettiği bir şirket olmaya devam ediyor.

Jack Welch ve General Electric′in Yolu′nu okuyunca tarihin en değerli şirketini yaratmak için Jack Welch′in kullandığı anlayış ve stratejileri keşfedeceksiniz.Jack Welch ve General Electric′in Yolu, Welch′in kendi sözcükleriyle onun bordasında çalışan bir dizi GE′liyle birlikte olağanüstü bir şirket destanı sunuyor: tarihin en parlak işletme ikonlarından birinin olağandışı işletme içi öyküsünü....

Jack Welch′e göre, değişim doğal ve gerekli. Welch ise dğişimin ustası. Mucizevi yetenekleri ve sezgisi, uluslararası işletmeciliğin rotasını çizdi ve devrim niteliğindeki stratejileri GE′yi bugünün küresel şirketleri için mihenk taşı haline getirdi. İşte bu stratejilerden birkaç örnek:
Sınırsız Organizasyonu Tavında Dövmek

İnsanları Rekabette Avantaja Hazırlamak

Kaliteyi Her Çalışanın İşi Haline Getirmek

Küresel Beyinlere Sahip Olmak

14 x 21 cm.

Yayınevi : Literatür Yayıncılık
Dili : Türkçe