İç Mekan Tasarımının Temelleri 3.Basım

ISBN: 9789750406898
Dili : Türkçe
Sayfa Sayısı : 208
Yayınevi : Literatür Yayıncılık
İlk Basım Yılı : 2015-01
850,00 TL (Kazancınız % 30)
595,00 TL
Bu kitabın dijital kopyasını 110 TL'ye kiralayın, %87 tasarruf edin! Şimdi Kirala!

İç Mekân Tasarımının Temelleri kitabının ikinci baskısı, iç mekân tasarımının anahtar öğelerine ve temellerine bir giriş sunuyor. Başlangıç aşamalarından, üç boyutlu biçime, önemli kavramlar kolay anlaşılır; ancak detaylı bir şekilde, bu disiplinin yaratıcı olanaklarını ortaya çıkararak ele alınıyor. 

Metin boyunca yeni bir tasarımcı için rehberlik edecek ipuçları ve projelerinin gerekliliğine uyacak yöntemler anlatılıyor. Bu yaklaşımla amaçlanan tasarımcının kendi becerilerine güvenmesini  ve her bir projenin getirdiği yeni zorluklarla başa çıkmasını sağlamaktır.

Kitabın güncellenen ve genişletilen ikinci baskısında Birleşik Krallık, ABD ve Güney Kore’nin de dahil olduğu ülkelerde yapılmış projelerle ilgili altı yeni söyleşide, tasarımcılar çalışmalarını tartışıyorlar. Bölüm sonlarında yer alan aktiviteler tasarım dünyasını keşfedebilmeniz için bazı öneriler sunuyor.

 

Katkıda Bulunanlar;

Based Upon, BDP,  Brinkworth,  Chae-Pereira Architects, Chalk Architects,  Conran & Partners, Denieuwegeneratie, Gensler, Mark Humphrey, MSL Interiors, Nelson Design, Project Orange, Republic of Fritz Hansen, Slade Architecture

 

İçindekiler;

Tasarım Süreci, Projeyi Anlamak, Mekânı Anlamak, Bina Strüktürünü Anlamak, Mekânı Düzenlemek, İnsan Arayüzü, Sürdürülebilir Tasarım, Tasarımın Sunumu

 

Dili : Türkçe
Sayfa Sayısı : 208
Yayınevi : Literatür Yayıncılık
İlk Basım Yılı : 2015-01
Bunu Alanlar Şunları da Aldılar